Mecenas Mariusz Śniarowski z kancelarii The Perecman Firm, P.L.L.C. – adwokat wypadkowy w Nowym Jorku

Kiedy szukasz adwokata, który będzie Cię reprezentował po tym, jak zostałeś ranny w wypadku lub zostałeś ranny w pracy, ważne jest, aby wiedzieć, czy dany adwokat może ci pomóc i jakie wyniki firma osiągnął w przeszłości dla swoich klientów. Chociaż w Nowym Jorku są tysiące adwokatów, niewielu z nich może pochwalić się wynikami jak kancelaria The Perecman Firm, P.L.L.C

W The Perecman Firm PLLC zajmują się całościowo prawnym aspektem spraw osób poszkodowanych w wypadkach budowlanych w Nowym Jorku. Obejmuje to roszczenia o odszkodowanie dla pracowników, pozwów o obrażenia ciała, Social Security Disability, odwołania i więcej.

Kancelaria jest prowadzona przez adwokata Davida Perecmana, jednego z najbardziej doświadczonych i wykwalifikowanych prawników procesowych zajmujących się wypadkami budowlanymi w Nowym Jorku. Przez wiele lat prowadził on wykłady dla innych prawników w New York State Trial Lawyers Association, aby dzielić się swoją wiedzą na temat nowojorskiego prawa pracy. W szeregach kancelarii odnajdziemy polski akcent – mecenasa Mariusza Śniarowskiego, który ma okazję wspierać polskich klientów kancelarii.

Doświadczenie i wiedza w prowadzeniu spraw wypadków na budowie pozwala na osiąganie wielomilionowych wygranych dla klientów kancelarii.

Ty lub ktoś z twoich bliskich miał wypadek? Zgłoś się do kancelarii The Perecman Firm, P.L.L.C i adwokata Mariusza Śniarowskiego!