Globalny Zjazd Polonii – Kongres 60 milionów!

Misją Kongresu 60 Milionów jest stworzenie międzynarodowej platformy do wymiany pomysłów, inicjowania dyskusji oraz oferowania rozwiązań, które doprowadzą do nawiązywania i rozwoju relacji biznesowych i społecznych w ramach sieci międzynarodowych kontaktów, jednej z największych diaspor na świecie – sześćdziesięciomilionowej społeczności Polaków, przedstawicieli Polonii mieszkających w różnych miejscach na świecie oraz przedsiębiorców zagranicznych, inwestujących i rozwijających biznesy w Polsce.

Nazwa Kongresu odzwierciedla ogólną liczbę Polaków i osób polskiego pochodzenia na całym świecie, która wynosi ponad 60 milionów. Główną zasadą Kongresu jest stworzenie platformy spotkań do wymiany pomysłów, inicjowania dyskusji i oferowania rozwiązań, które doprowadzą do dalszego rozwoju relacji biznesowych i politycznych zgodnie z trendami XXI wieku. Kongres 60 Milionów to niepowtarzalna okazja, by wykorzystać potencjał prężnej sieci jednej z największych i najbardziej rozpowszechnionych diaspor na świecie – Polonii.

Zapraszamy na 15 edycję Kongresu do Miami już 1-3 lutego!

Plan Kongresu:

Feb 1, 2024
Business Day
Business meetings, one-on-one meetings, startup presentations, meetings with investors, meetings with Miami-Dade County authorities, networking.

Welcome Party
Welcome drink, finger food buffet, music and entertainment with DJ, networking.

Feb 2, 2024
Congress Day
Full-day panel discussion session, expert discussions, distinguished moderators, key topics for Polish exporters, international investment areas, global business development, networking, and individual meetings.

Yacht Party
Evening cruise on a luxury motor yacht on Biscayne Bay, three decks available. Dinner, party, and open bar included.

Feb 3, 2024
Fun Day
Lunch, unique meetings with sporting celebrities, and many attractions.

Details TBC.

Kup bilet na Kongres 60 milionów i poznaj przedsiębiorców z całego świata!