BACIK – Homemade Polish food

Bacik to zaufane źródło najlepszych i najświeższych polskich produktów dostępnych obecnie na rynku. Bacik dostarcza produkty najwyższej jakości od 1991 roku, co daje nam ponad 30-letnie doświadczenie i wiedzę w branży hurtowej.

Nic więc dziwnego, że setki restauracji, sklepów i specjalistycznych marketów detalicznych każdego dnia stawiają na BACIK – aby inspirować swoją kulinarną wyobraźnię i kusić kubki smakowe swoich klientów. Nasze produkty – wędzone i gotowane w tradycyjny, polski sposób – odwzorowują delikatny smak i idealną kruchość najlepszych mięs z całego świata. Przy każdej nadarzającej się okazji odwdzięczamy się naszej wspólnocie, zaopatrując w nasze produkty grupy pielgrzymkowe i parafie kościelne. Przekazaliśmy datki lokalnym organizacjom i szkołom, aby pomóc społeczności się rozwijać.

Jeśli jeszcze nie próbowałeś naszych produktów, zapraszamy Cię do cieszenia się naszymi tradycyjnymi przepisami w gronie rodziny podczas specjalnych okazji i świąt. Gwarantujemy satysfakcję i jesteśmy dumni, że dostarczamy nasze produkty i usługi od 1991 roku.